تماشا کنید: اولین تریلر سریال The Witcher در مراسم Comic-Con 2019 منتشر شد

سریالی برگرفته از رمان The Witcher با بازی بازیگر معروف Henry Cavill!
The Witcher
The Witcher Netflix

شبکه‌ی اینترنتی Netflix (نتفلیکس) تریلری از سریال The Witcher منتشر کرد، در این تریلر شاهد حضور Henry Cavil در نقش Geralt (گرالت) هستیم که برای پخش در اواخر امسال تنظیم شده است. با توجه به محبوبیت بازی The Witcher، ساخت یک سریال و یا یک فیلم اقتباسی، امری اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسد. گرچه، در سریالی که نتفلیکس ساخته است، از عناصر اصلی بازی ویدیویی استفاده شده و به جای بهره بردن از خود بازی‌ها، از سری کتاب‌های The Witcher ویچر نوشته‌ی Andrzej Sapkowski نشأت گرفته است. این سریال اقتباسی، سال پیش با انتخاب کردن Cavill برای ایفای نقش گرالت، قدم بسیار بزرگی را برداشت.

از آن زمان، Lauren Schmidt Hissrich، Cavill و بقیه‌ی بازیگران، برروی این سریال کار می‌کنند تا برای اواخر ۲۰۱۹ منتشر شود. در اوایل این ماه، Netflix اولین تصاویر سریال ویچر منتشر شد و در همان زمان هم تایید شد که پنلی در مراسم San Diego Comic-Con (SDCC) نیز به این سریال اختصاص داده می‌شود. علاوه بر عکس‌های جدید Cavill در نقش Geralt، این تصاویر منتشر شده شامل عکس‌هایی از Freya Allan در نقش پرنسس Ciri و Anya Chalotra در نقش Yennefer of Vengerberg نیز بودند. حال، نتفلیکس از پلتفرم بزرگ پنل Hall H در مراسم Comic-Con 2019 برای انتشار اولین تریلر سریال ویچر استفاده کرده است.

مطلب مرتبط: سریال The Witcher | شمشیر دوم گرالت در تصویر جدید مشخص شد

در طول نمایش این پنل، Netflix تریلری از سریال تلویزیونی ویچر منتشر کرد، زمان پخش فصل اول این سریال را نیز در سرویس استریم خود، تایید کرد. در این تریلر شاهد اولین تصاویر تایید شده توسط نتفلیکس برای The Witcher هستیم. در قسمت زیر می‌توانید تریلر اولیه‌ی سریال ویچر را مشاهده کنید:

تولید فصل اول سریال The Witcher در ماه می امسال به پایان رسید، گرچه بدون شک Hissrich برای تولید این تریلر و کنار هم گذاشتن صحنه‌های آن زمان زیادی را صرف کرده است. قطعاً، مخلوطی از تردید و هیجان درباره حضور Cavill در نقش Geralt وجود دارد.

این سریال از رمان The Witcher، نوشته‌ی Spaowski اقتباس گرفته شده است.

با این حال، به نظر می‌رسد که سریال The Witcher بر پایه‌ی وفاداری به سری کتاب‌هایش ساخته شده است، همین موضوع باعث می‌شود تا طرفداران رمان Sapkowski از اصالت این سریال راضی باشند، گرچه طرفداران بازی ویدیویی نیز احتمالاً از داستان این سریال لذت می‌برند. اگر Hissrich، Cavill  و نتفلیکس بتوانند سریال تلویزیونی بینظیری را تولید کنند که هم طرفداران و هم تازه‌کاران از آن راضی باشند، قطعاً مسئولیت سختی را به درستی انجام داده‌اند. و با در نظر گرفتن سرویس استریم این سریال، به نوعی می‌توانیم جای خالی سریال Game of Thrones را با The Witcher پر کنیم.

سریال The Witcher هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار اعلام نکرده است، ولی انتظار می‌رود که در اواخر سال ۲۰۱۹ منتشر شود. نظر شما درباره تریلر سریال ویچر چیست؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات به اشتتراک بگذارید.

دسته بندی
SDCC 2019اخبار سینماتریلرمطالبویدیو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط