تصاویر رسمی از سریال The Witcher منتشر شد

حضور سریال در مراسم کامیک کان 2019
The Witcher
The Witcher

کمپانی Netflix به تازگی تصاویری رسمی از سریال The Witcher را منتشر کرده و اعلام نمود که این سریال در رویداد San Diego Comic-Con 2019 حضور خواهد داشت. همانطور که پیش از این گفته شد، این سریال بر اساس رمانی به نوشته Andrzej Sapkowski است و داستان آن شخصیت Geralt of Rivia با بازی هنری کویل (Henry Cavill) بعنوان یک شکارچی هیولای تنها را روایت می‌کند که سرنوشتش با شخصیت‌هایی چون پرنسس Ciri با بازی فریا الن (Freya Allan) و Yennefer of Vengerberg با بازی آنیا کالوترا (Anya Chalotra) گره می‌خورد.

رویداد SDCC 2019 از تاریخ ۲۷ تا ۳۱ تیر (۱۸ تا ۲۱ تیر) برگزار خواهد شد و شامل پنل‌هایی مختص سریال‌های مختلف است. نتفلیکس به تازگی اعلام کرد که پنلی برای سریال ویچر در نظر دارد تا در تاریخ ۲۸ تیر میزبان هواداران باشند و همچنین سه بازیگر اصلی سریال یعنی کویل، الن و کالوترا نیز در آن حضور خواهند داشت.

سریال ویچر طی پنل نتفلیکس در کامیک کان ۲۰۱۹ شرکت دارد

بسیاری از مخاطبان، نام این سریال را از بازی‌های ویدیویی آن به ساخته استودیو CD Projekt Red می‌شناسند، اما بر خلاف تصور عموم، آن چه که در سریال قرار است مشاهده کنیم، بیشتر از رمان اصیل آن برگرفته شده است تا از سری بازی آن. همچنین اعلام شده که فصل اول دارای ۸ اپیزود خواهد بود که می‌تواند سرآغاز فصل‌های زیادی باشد. به عقیده برخی سریال The Witcher با ژانر و فضای مخصوصی که دربر دارد، می‌تواند حفره‌ای که توسط سریال Game of Thrones از شبکه HBO بوجود آمده را پر کرده و جایگزین آن شود. در انتها می‌توانید تصاویر جدید این سریال را به همراه پوستر رسمی آن تماشا کنید.

تصاویر جدید سریال The Witcher:

دسته بندی
اخبار سینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط