تاریخ انتشار بازی Children of Morta مشخص شد

زمان انتشار بازی اکشن نقش آفرینی استودیوی ایرانی Dead Mage بالاخره مشخص شد
children of morta
children of morta

سازنده‌ی خوش نام ایرانی، Dead Mage از زمان کمپین کیک استارتر خود در سال ۲۰۱۵ در ال کار بر روی بازی اکشن نقش آفرینی خود است. این بازی داستان محور بالاخره نظر ناشر نام آشنای لهستانی، ۱۱ Bit Studios را به خود جلب کرد و اکنون تاریخ انتشار بازی نیز مشخص شد. خوشبختانه لازم نیست مدت زمان بیشتری را برای عرضه‌ی این بازی صبر کنیم، زیرا بازی Children of Morta در تاریخ ۳ سپتامبر برای PC منتشر می‌شود و تاریخ انتشار نسخه کنسول‌های Nintendo Switch, PS4 و Xbox One 15 اکتبر مشخص شده است.

 

بازی Children of Morta در تاریخ ۳ سپتامبر مصادف ۱۲ شهریور برای PC منتشر می‌شود و تاریخ انتشار نسخه کنسول‌های Nintendo Switch, PS4 و Xbox One پانزده اکتبر مصادف با ۲۳ مهر مشخص شده است.

 

در بازی Children of Morta شما نقش خانواده Bergons را بر عهده می‌گیرید. خانواده‌ای متشکل از قهرمانانی که با نیروی تاریکی که به دنیای آن‌ها حمله کرده، مقابله می‌کنند. هرکدام از ۶ عضو خانواده سبک مبارزه‌ و شخصیت منحصر به فردی را دارند. این بازی یک عنوان Roguelike است، و به همین دلیل می‌توانید هر کدام از شخصیت‌های بازی را تست کنید تا آن فردی که با سبک مارزه شما همخوانی دارد را پیدا کنید. در مقابل شخصیت‌های قابل بازی، مادربزرگ و عموی خانواده وظیفه‌ی آپگرید کردن تجهیزات و قابلیت‌های شما را دارند. در واقع، آن‌ها نیروی محرک شما در هر شروع دوباره‌ی بازی هستند.

چند ماه پیش نسخه‌ی بتای بازی در دسترس عموم قرار گرفت و بازخورد بسیار خوبی دریافت کرد. یکی از شاخص‌ترین جنبه‌های بازی، گرافیک هنری و پیکسلی بازی است که در ابتدا شاید معمولی به نظر برسد، اما وقتی که سفر خود را شروع می‌کنید، خود را نشان می‌دهد. مشخصاً تیم سازنده بازی زحمت زیادی برای این عنوان کشیده‌اند و یک عنوان ایندی درجه یک را تحویل مخطبان داده‌اند. همچنین داستان بازی بسیار جالب توجه است و به شخصه منتظر عرضه‌ی بازی هستم.

در ادامه می‌توانید تریلر رسمی زمان انتشار بازی را مشاهده کنید.

 

دسته بندی
اخبار بازیاخبار بازی های ایرانیایکس باکسپلی استیشنکامپیوترمطالبنینتندو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط