بیانیه رسمی تیم‌ کراس فایر کلاسیک: پیش به سوی پیشرفت

کراس‌فایر کلاسیک از این پس در مرحله تست و توسعه(سافت‌لانچ) قرار می‌گیرد
کراس فایر کلاسیک

کراس فایر کلاسیک روزهای شیرین و به‌یادماندنی را در کشورمان پشت‌سر گذاشته است. از رویداد رونمایی (لانچ ایونت) با حضور بیش از ۱۰۰ فعال حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی گرفته تا گذر از رکورد ۱۰ هزار پیش‌ثبت‌نام، همه و همه نشانگر استقبال کم‌نظیر کاربران از این بازی بودند.

در مدت بعد از لانچ از شما کاربران بازخوردهای مثبت و منفی متعددی دریافت کردیم. این بازخوردها باعث شدند که بیش از پیش به نقاط قوت و مشکلات بازی آگاه شویم، مشکلاتی که قبل از عرضه‌ی بازی با وجود اجرای تست‌های فراوان در داخل و خارج از ایران نمایان نمی‌شدند و نقاط قوتی که می‌توانیم آن‌ها را بیش از پیش توسعه دهیم.

به‌دنبال این تجربه‌ی جدید و استقبال خوب کاربران، تیم روابط عمومی کراس‌فایر ایران لازم می‌داند تا ضمن تشکر از شما همراهان همیشگی این سری بازی محبوب، بیانیه‌ی رسمی سازندگان و ناشر بازی در ایران را با شما به‌اشتراک بگذارد.

“طی هفته‌های اخیر روزهای باورنکردنی‌ای را با شما تجربه کردیم. از همراهی رسانه‌ها و فعالان حوزه بازی‌های ویدیویی در مراسم رونمایی رسمی بازی تا  استقبال پرشور و ۱۰ هزار نفری کاربران برای دریافت بازی. هدف ما ایجاد بهترین تجربه کاربری برای علاقمندان بازی‌های شوتر اول شخص است و می‌دانیم که مسیر طولانی‌ای را تا رسیدن به این هدف در پی داریم، که بدون همراهی و پشتیبانی شما عزیزان غیرممکن است.

ما معتقدیم بالاترین اولویت آن است که کاربران تجربه‌ای خوب از بازی کردن داشته باشند. بنابراین Crossfire Classic از این پس در مرحله تست و توسعه(سافت‌لانچ) قرار می‌گیرد و در این مرحله گزارش‌های شما از ایرادات بازی چراغ راه رسیدن ما به هدف‌مان است. بنابراین از کلیه کاربرانی که ایرادات بازی را به ما گزارش می‌دهند، صمیمانه متشکریم و می‌خواهیم که با ادامه این روند به ما در توسعه و بهبود بازی کمک کنید.”

شما نیز اگر می‌خواهید کراس‌فایر کلاسیک را دریافت کرده و با گزارش مشکلات احتمالی‌اش(از طریق واحد پشتیبانی و شبکه‌های اجتماعی) به تیم توسعه‌دهنده آن کمک کنید، می‌توانید از طریق وب‌رسایت رسمی کراس‌فایر کلاسیک این بازی آنلاین و رایگان را برای ویندوز دریافت کنید.

دسته بندی
Esportاخباراخبار بازیاخبار بازی های ایرانیمطالبورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط