معرفی بازی ۸۰ Days | بهترین بازی های اندروید

بازی 80 Days برای پلتفرم‌های موبایل را می‌توان زیباترین اثر این استودیوی خلاق دانست.

استودیوی Inkle به دلیل وجود داستان‌های جذاب و به یاد ماندنی و جادو در بازی‌های خود شناخته می‌شود. بازی ۸۰ Days برای پلتفرم‌های موبایل را می‌توان زیباترین اثر این استودیوی خلاق و یکی از بهترین بازی های اندروید دانست. در این بازی شما در نقش خدمتکار شخصی جستجوگر ماجراجویی به نام فیلیس فاگ ایفای نقش می‌کنید. وظیفه‌ی مخاطب در این بازی مسیریابی در دنیایی زیبا و چشم‌نواز است که عناصر واقع‌گرایانه و علمی تخیلی را به خوبی با هم در می‌آمیزد و ساختاری خاص و دوست داشتنی را ارائه می‌دهد. صحنه‌های به یاد ماندنی‌ای چون شیرجه‌ی قطارهای مخصوص به داخل کانال انگلیس و بازارهای شلوغ هوایی در بازی کم نیستند. شما باید در این بازی باید علاوه بر توجه به وضعیت مالی خود و رییستان، به سلامت شکننده‌ی فیلیس فاگ نیز نیم‌نگاهی داشته باشید.

با این حال نیازی نیست در این بازی موبایل نگران باختن یا شکست خوردن و مردن باشید. این بازی در مورد سفر کردن به دور دنیا است و مکان‌های جذاب، شهرهای تپنده، شخصیت‌های به یاد ماندنی و ماجراهای جالبی که برایتان در طول آن پیش می‌آید بزرگترین نقطه‌ی قوت آن هستند. دیالوگ‌های رد و بدل شده بین فاگ و شخصیت‌ اصلی بسیار جذاب و ظریف نوشته و انتخاب شده‌اند و بدون شک در ذهن مخاطبان ماندگار خواهند ماند.

وظیفه‌ی مخاطب در این بازی مسیریابی در دنیایی زیبا و چشم‌نواز است که عناصر واقع‌گرایانه و علمی تخیلی را به خوبی با هم در می‌آمیزد و ساختاری خاص و دوست داشتنی را ارائه می‌دهد. صحنه‌های به یاد ماندنی‌ای چون شیرجه‌ی قطارهای مخصوص به داخل کانال انگلیس و بازارهای شلوغ هوایی در بازی کم نیستند.

مخاطب ممکن است بیش از صد بار به تجربه‌ی این بازی این بازی موبایل پرداخته و باز هم با داستان‌های جدیدی روبرو شود. لازم به ذکر است که این بازی برای پلتفرم PC نیز عرضه شده، اما نسخه‌ی موبایل آن به دلیل رابط کاربری ساده بهترین تجربه از بازی ۸۰ Days را ارائه می‌دهد. ارزش این بازی به حدی بالاست که اگر تنها فرصت تجربه‌ی یک عنوان را بر روی موبایل خود داشته باشید، آن را پیشنهاد می‌نماییم.

دسته بندی
پلتفرم هامطالبمعرفی بازی موبایلمقالاتموبایل

یک دیدگاه

مطالب مرتبط