بسته الحاقی جدید بازی Shadow of the Tomb Raider امروز منتشر می‌شود

با وب سایت ایستگاه بازی همراه باشید
 Shadow of the Tomb Raider

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از videogamer، اگر بازی Shadow of the Tomb Raider شرکت اسکوئرانیکس را تجربه کردید و به اتمام رسید، باری دیگر می توانید به تجربه این عنوان اکشن معمایی بپردازید.

شرکت اسکوئرانیکس و استودیو ادوس مونترال اعلام کردند، بسته الحاقی جدید The Price of Survival بازی  Shadow of the Tomb Raider امروز دردسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. با این حساب در بسته جدید ماموریت های بیشتری گنجانده شده و افراد می توانند ماموریت های داستانی طولانی تری را مشاهده کنند.

تاکنون چند بسته الحاقی بازی  Shadow of the Tomb Raider منتشر شد و حال نوبت به این بسته رسیده است تا باری دیگر لارا کرافت در نقش ماجراجویی قهرمان، به سرزمین های ناشناخته مکزیک رفته و با دنیای عجیب آن آشنا شود.

کسانی که سیزن پس  Shadow of the Tomb Raider را تهیه کردند، بسته الحاقی The Price of Survival رایگان خواهد بود اما اگر غیر از این محسوب شود، بایستی هزینه ۱۰ دلاری برای دریافت بسته جدید در نظر گیرند. در این قسمت لارا به دنبال نابودی رهبر گروه Trinity بوده و با چالش های بیشتری مواجه می شود که باید از آنها برای رسیدن به مرحله پایانی بهره گیرد.

با این حساب بازیکنان عنوان Shadow of the Tomb Raider در بسته الحاقی جدید می توانند گیم پلی مهیجی را مشاهده کنند. Shadow of the Tomb Raider  یک بازی ویدئویی به سبک اکشن-ماجراجویی است که توسط آیدوس مونترآل توسعه یافته و بوسیلهٔ اسکوئر انیکسدر ۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸ برای پلت‌فرم‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این بازی سومین نسخهٔ بازراه‌اندازی شده در مجموعه بازی‌های توم ریدر به‌شمار می‌رود و دنبالهٔ عنوان ظهور توم ریدر در سال ۲۰۱۵ محسوب می‌شود.

داستان بازی دو ماه پس از وقایع Rise of the Tomb Raider جریان دارد و لارا این بار به سراغ سرزمین‌های آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی در شهر مخفی Paititi می‌رود تا ماجراجویی جدیدی را آغاز کند. او دوباره به جنگ با Trinity می‌رود و باید قبل از رسیدن Trinity مانع از وقوع آخرالزمان قوم مایا شود. نسخه‌ی سوم بازی، نقشه‌ی بزرگتری را نسبت به دو نسخه‌ی قبلی دارد و شهر مخفی Paititi اسرار زیادی را دربر دارد که گشت و گذار در محیط را لذت بخش و جذاب می‌کند. یکی از مواردی که در بخش داستان بازی مورد تمجید قرار گرفته است، شخصیت پردازی یک سری از شخصیت‌های داخل بازی و تعامل آنها با یکدیگر است که به بهترین شکل ممکن در بازی پیاده‌سازی شده است.

دسته بندی
اخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط