با عجیب ترین و ترسناک ترین راز بازی Red Dead Redemption 2 آشنا شوید

هشدار: این مطلب شامل اطلاعات داستانی از یکی از مراحل فرعی بازی Red Dead Redemption 2 است.
Red dead
red dead

حجم خالص محتویات بازی Red Dead Redemption 2 به معنای واقعی کلمه شگفت‌انگیز است. مراحل فرعی، Stranger Missions، حیوانات Legendary و شکار آن‌ها خود به تنهایی توانایی ارائه‌ی ده‌ها و حتی صدها ساعت سرگرمی را برای مخاطبان دارند. با این حال به نظر می‌رسد که کشف بزرگ دیگری در مورد این بازی صورت گرفته باشد. این کشف با آن‌ چه گمان می‌برید کاملا متفاوت بوده و حتی از مشاهده‌ی UFOها نیز عجیب‌تر است.

مطالب مرتبط:

مطلب مرتبط: راهنمای بازی RED DEAD 2 | چگونه قاتل سریالی را دستگیر کنید؟

مطلب مرتبط: ۱۰ راز کشف نشده‌ی بازی Red Dead Redemption 2

برای جلوگیری از لو دادن جزییات این کشف، از توضیح مفصل آن خودداری می‌کنیم. دیدن کامل این پدیده و تجربه‌ی شخصی آن شدیدا پیشنهاد می‌شود. هدف از این ماموریت بسیار ساده است. مخاطب باید ۵ نوشته‌ی اسرارآمیز را که در سرتاسر شهر Saint Denis پراکنده‌ شده‌اند پیدا کند. زمانی که این مهم انجام شد، مخاطب نقشه‌ای به دست می‌آورد که او را به کوچه‌ای نزدیک به کلیسای شهر هدایت می‌کند. با این حال مخاطب برای آغاز این سکانس باید در هنگام شب به این مکان رفته و در آن‌جا با خون‌آشامی کاملا واقعی روبرو می‌شود!

حجم خالص محتویات بازی Red Dead Redemption 2 به معنای واقعی کلمه شگفت‌انگیز است.

در ادامه مکان پنج دست نوشته‌ی مرموز و آدرس کوچه‌ای را که در حوالی کلیسای Saint Denis قرار دارد با جزییات برایتان شرح می‌دهیم. مخاطبان می‌توانند این دست نوشته‌ها را به هر ترتیبی که می‌خواهند بیابند و ما تنها به منظور جلوگیری از ایجاد ابهام آن‌ها را شماره‌گذاری کرده‌ایم. با وجود موارد عجیبی چون این، به نظر می‌رسد که باید انتظار هر چیزی را از بازی Red Dead Redemption 2 داشته باشیم. شما هم اگر کشف دیوانه‌واری انجام دادید در قسمت نظرات تجربه‌ی خود را با ما در میان بگذارید.

Red Dead 2

Red Dead 2

دست‌نوشته‌ی نخست در ساختمانی در بالای حرف N در نام شهر Saint Denis قرار دارد. این نوشته بر دیواری از ساختمانی قرمز با درهایی سفیدرنگ حک شده است.

Red Dead 2

دست‌نوشته‌ی دوم در نزدیکی‌های بازار شهر Saint Denis، جایی که Fence محلی و Tapper قرار دارند، وجود دارد. این دست نوشته در کوچه‌ای پشت دروازه‌ای که مجموعه‌ای از بشکه‌های ریز و درشت در مقابل آن هستند قرار دارد.

Red Dead 2

دست‌نوشته‌ی سوم در نزدیکی‌های قصابی و General Store در بخش جنوب غربی شهر است. این نوشته در سوی دیگر مغازه و زیر طاقی قرار داده شده است.

Red Dead 2

Red Dead 2

Red Dead 2

دست‌نوشته‌ی چهارم دقیقا در راهرویی در زیر اداره‌ی پست است.Red Dead 2

Red Dead 2

دست‌نوشته‌ی نهایی نیز بر دیواری دیگر از مورد قبلی قرار دارد. برای یافتن آن کافی است به سمت شمال بروید.

 

همان‌طور که در بالا گفته شد، مخاطب با یافتن تمامی دست‌نوشته‌ها نقشه‌ای به دست خواهد آورد. جهت‌یابی توسط این نقشه کمی دشوار است. این نقشه مخاطب را به سمت کوچه‌ای متروک در غرب General Store و قصابی هدایت می‌کند. برای آغاز این رویداد باید در ساعات تاریکی به این محل بیایید.

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط