بازی Watch Dogs 3 در E3 2019 معرفی می شود

هکرها به شهر بازمی گردند

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از gamingbolt، بازی Watch Dogs 3 یکی از عناوین موردانتظار سال ۲۰۱۹ محسوب شده که تاکنون شایعات بسیاری پیرامون آن دردسترس قرار گرفته است. آخرین گزارش‌ها نشان می‌دهند که این محصول جدید یوبیسافت در E3 2019 معرفی می‌شود.

تا به حال جزئیات مختلفی از بازی Watch Dogs 3 منتشر شد اما هیچ یک توسط یوبیسافت به تایید یا تکذیب نرسیده است. به تازگی وب سایت ۴chan به نقل از یکی از کاربران وب سایت ردیت، جزئیات داستان این نسخه را آشکار کرده است.  گفته می‌شود بازی در شهر لندن جریان خواهد داشت اما این لندن آینده است نه لندن معاصر. شخصیت اصلی Watch Dogs 3 یک زن دورگه آسیایی-انگلیسی به نام سارا بوده که در دنیا سایبرپانکی یک هکر حرفه‌ای محسوب می‌شود.

سارا یکی از کارکنان سازمان ضد تروریسمی است که در زمینه حملات سایبری فعالیت دارد. او به عنوان یک هکر که باید به شبکه دشمنان نفوذ کند، شناخته می‌شود. همانند نسل قبل، در این بازی نیز شخصیت اصلی باید با کشف افراد موردنظر آنها را به قتل رسانده یا پروژه آنها را نابود سازد. متاسفانه در این نسخه خبری از سلاح گرم نیست و حتی چاقویی هم وجود نخواهد داشت، اما بازیکنان می‌توانند با کمک باتوم به دشمن ضربه وارد کنند.

این فرد از مهارت پارکور برخوردار بوده و در کنار آن به نقاشی‌های خیابانی هم می‌پردازد. گفته شده حرکات پارکور Watch Dogs 3 در مقایسه با نسخه قبل بسیار روان و حرفه‌ای‌تر خواهد بود. سارا به دلیل آن که بردارش براثر مصرف زیاد مواد مخدر از دنیا رفت، وی نیز مخالفت شدیدی با آن داشته و افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند را نابود می‌سازد. در سطح شهر شورش‌های محلی هم وجود دارد که بازیکنان قادر به تصمیم درباره حضور در آنها هستند.

از آنجایی که تا E3 2019 فاصله چندانی باقی نمانده، پیش بینی می‌شود جزئیات تکمیلی در این رویداد اعلام شود. گفته می‌شود بازی در نوامبر سال جاری برای پلی استیشن ۴، پی سی و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد و درنهایت ژوئن امسال نیز رونمایی می‎شود.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط