بازی The Witcher 3 در نینتندو سوییچ حجم بالایی دارد

تجربه گرالت روی کنسول هیبریدی نینتندو

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از گیمینگ بولت، شرکت نینتندو در جریان کنفرانس E3 2019 خود خبر از انتشار بازی نقش آفرینی و محبوب The Witcher 3 برای نینتندو سوییچ را داد. البته پیش از آن نیز شایعاتی به گوش می‌رسید اما در نهایت طی این کنفرانس خبر تایید شد.

باتوجه به اینکه The Witcher 3 عنوانی با گرافیکی بالا محسوب شده، استودیو سی دی پراجکت رد سعی کرده پورتی از نسخه‌های دیگر به سوییچ داشته باشد، تا گرافیک کاهش محسوسی داشته و مطابق با سخت افزار سوییچ باشد. در کنار این اطلاعات به تازگی جزئیات بیشتری دردسترس قرار گرفته که پیرامون حجم بازی در کنسول نسل جدید نینتندو است.

صفحه رسمی بازی The Witcher 3 در سایت نینتندو نشان می‌دهد این بازی بیش از ۳۲ گیگابایت حجم روی سوییچ دارد. باتوجه به نوع سخت افزار و ویژگی‌های نینتندو سوییچ، چنین حجمی بالاست و انتظار نمی‌رفت سطح آن چنین افزایشی داشته باشد.

چنین حجمی روی سوییچ کم نظیر است و جالب است که بازی بزرگی چون The Witcher 3 روی سوییچ حجم بالایی دارد. دیگر اطلاعاتی که ارائه شد عدم پشتیبانی قابلیت cross-saves است. این یعنی شما اگر نسخه‌های دیگر The Witcher 3 را تجربه کردید و می‌خواهید سیو خود را به نسخه سوییچ منتقل کنید، چنین قابلیتی نخواهید داشت.

متاسفانه نینتندو و سی دی پراجکت رد تاریخ انتشار نسخه سوییچ The Witcher 3 را مشخص نکرد اما انتظار داریم سال جاری منتشر شود. برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت بازی در صفحه نینتندو مراجعه کنید.

 

نسخه سوییچ بازی The Witcher 3 از قابلیت کراس سیو پشتیبانی نمی کند.
دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط