بازی The Last Of Us 2 : نیل دراکمن اطلاعات بیشتری در مورد پیشرفت بازی را منتشر کرد

اکانت توئیتر رسمی ND نیز اعلام کرد که این صحنه، آخرین صحنه سینمایی بازی بود، ولی با این حال هنوز کار تمام نشده است
last of us

کارگردان بازی The Last of Us Part 2 آقای Neil Druckmann و تیمش در ND اخیرا پیشرفتشان در ساخت بازی را با طرفداران سری Last of Us به اشترا گذاشته‌اند و اکنون یک اتفاق بسیار مهم دیگر را نیز اعلام کردند.

امروز خودِ Neil Druckmann اعلام کرد که فیلم برداری صحنه‌های Ellie و Joel (که توسط Ashley Johnson و Troy Baker بازی می‌شوند) تمام شده است و به همراه آن «جاه طلبانه‌ترین صحنه سینمایی که ND تابحال فیلم برداری کرده است».

اکانت توئیتر رسمی ND نیز اعلام کرد که این صحنه، آخرین صحنه سینمایی بازی بود، ولی با این حال هنوز کار تمام نشده است از جمله قرار دادن این صحنه‌ها در بازی.

همانطور که ND گفت، اکنون سخت است که بگوییم چقدر کار وجود دارد، به دلیل این که ما هیچ گونه اطلاعاتی راجع به پیشرفت سازنده در دست نداریم، اما با این حال این یک پیشرفت بزرگ محسوب می‌شود. با این که ND چند روز پیش اعلام کرد که صحنه‌ی پایانی بازی را فیلم برداری و تمام کرده است اما به نظر می‌رسد که هنوز کمی کار در این حوزه وجود داشت که اکنون کاملا پرونده صحنه‌های سینمایی بازی بسته شد.

متاسفانه ما چیزی از بازی The Last of Us 2 پس از نمایشش در E3 2018 ندیده‌ایم اما در طی تعطیلات کریسمس، Sony Interactive Entertainment یک تم پویا از بازی و یک ویدئو که یک ماشین در حال سوختن را نشان می‌داد، دوساعته منتشر کرد.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط