بازی Sekiro Shadows Die Twice | راهنمای ماموریت Surgeon’s Bloody Letter

مأموریتی که Doujun به شما خواهد داد!
بازی Sekiro Shadows Die Twice | راهنمای ماموریت Surgeon’s Bloody LetterReviewed by نیما احمدی on Apr 13Rating: 5.0بازی Sekiro Shadows Die Twice | راهنمای ماموریت Surgeon’s Bloody Letter

دقیقاً مانند بازی‌های Bloodborne و سری Souls، بازی Sekiro Shadows Die Twice نیز پر از NPCهای جالب می‌باشد که برای دریافت بعضی از آن‌ها باید مأموریت‌هایی را پشت‌سر بگذارید. در این مطلب مأموریت Surgeon’s Bloody Letter را برای Doujun در بازی Sekiro مورد بررسی قرار می‌دهیم.

مطلب مرتبط: بازی SEKIRO SHADOWS DIE TWICE | چگونه باس GUARDIAN APE را شکست دهیم؟

Doujun را در کجا پیدا می‌کنیم؟

اول از همه، شما نیاز دارید تا Gyoubu Oniwa را شکست دهید تا به مکان Doujun دسترسی پیدا کنید. پس از شکست این باس در Sekiro، قادر خواهید بود تا رسیدن به بت جدیدی در Ashina Castle، بازی را پیش ببرید.

در پشت آن بت پیرزنی مسن در روی پل ایستاده است. دقیقاً در جهت مخالف او نقطه‌ای وجود دارد که می‌توانید با استفاده از قلاب به آنجا رفته تا به منطقه جدیدی هدایت شوید. این مسیر را تا رسیدن به ورودی Abandoned Dungeon Entrance دنبال کنید.

را خود را در سیاهچال ترک شده (Abandoned Dungeon) ادامه دهید و از سمت چپ حرکت کنید، تا در نهایت به Doujun برسید، کسی که به شما نامه خونین Surgeon را خواهد داد. مأموریت شما در اینجا، دزدیدن یک مرد سالم و برگرداندن آن به Doujun می‌باشد.

چگونه مأموریت Surgeon’s Bloody Letter را تکمیل کنیم؟

در این نقطه شما دو انتخاب در Sekiro خواهید داشت. می‌توانید یا سامورایی که در Ashina Reservoir قرار دارد و یا مرد چاقی که در معبد Senpou در حال گریه کردن است را برای Doujun بفرستید.

در Ashina Reservoir، شما می‌توانید سامورایی را در حالی که در کنار ورودی مسیر زیرزمینی ایستاده است، پیدا کنید، جایی که در ابتدا بازی را آغاز کرده‌اید. با او صحبت کنید، تا به شما این انتخاب را بدهد که او را به پیش Doujun بفرستید.

همچنین می‌توانید به معبد Senpou بروید، جایی که می‌توانید مردی چاق را درحال گریه کردن، نشسته در کنار یک درخت بیابید. گرچه، برای فرستادن او به پیش Doujun و تکمیل مأموریت Surgeon’s Bloody Letter، ابتدا نیاز دارید تا برای او یک چرخ‌دنده (Pinwheel) قرمز و سفید را تهیه کنید. این آیتم زمانی در معبد Senpou در حال پیشروی هستید پیدا خواهد شد، و می‌توانید آن را از زمینی پر از مجسمه‌های قرمز در روی صخره‌ای بدست آورید.

در این لحظه اگر آیتم را به مرد گریان بدهید، ادعا می‌کند که آیتم اشتباهی را برای او آورده‌اید، ولی اگر بار دیگری با او صحبت کنید خواهید دید که انتخاب فرستادن او به پیش Doujun برای شما باز شده است.

اکنون، به سمت Abandoned Dungeon برگردید و با Doujun صحبت کنید. برای اینکه انتخاب جدیدی در مکالمات شما باز شود، نیاز دارید تا چند باری در بتی نزدیک Doujun استراحت کنید.

سپس، Doujun به شما نامه Surgeon’s Stained Letter را خواهد داد، که از شما می‌خواهد تا Treasure Carp چشم قرمز را در روستای Mibu بکشید، که با ورود به Ashina Depths در دسترس قرار می‌گیرد.

کشتن Corrupted Monk

برای کشتن Treasure Crap، به تکنیک Mibu Breathing نیاز خواهید داشت، که با کشتن Corrupted Monk در روستای Mibu بدست می‌آید. به درون دریاچه نزدیک ورودی Mibu Village  شیرجه بزنید و Treasure Carp را بکشید، سپس چشم‌ها را به Doujun برگردانید.

در Sculptor’s Idol استراحت کنید، سپس راه خود را در سیاهچال ترک‌شده ادامه دهید تا دوباره به معبد Senpou برسید. به زیر آب شنا کنید، دقیقاً در زیر قفس یک راه مخفی را پیدا خواهید کرد که به اتاق Doujun می‌رسد. با آن‌ها صحبت کنید تا مأموریت را پیش ببرید، سپس دروازه را باز کنید و در بت نزدیک به آنجا استراحت کنید.

سپس، به درون آب بپرید و به سمت Senpou Temple شنا کنید. با رسیدن به آنجا، مجبور هستید تا هم Doujun و هم کسی که به پیش او فرستاده‌اید را بکشید و جایزه آن را دریافت کنید.

این تمام اطلاعاتی بود که نیاز داشتید تا برای تکمیل مأموریت Surgeon’s Bloody Letter در بازی Sekiro Shadows Die Twice از آن‌ها استفاده کنید. نظر شما درباره بازی Sekiro چیست؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
بازی Sekiro: Shadows Die Twiceراهنما و آموزشمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط