بازی Sekiro Shadows Die Twice | آیا باید Iron Code را شکست یا تسلیم آن شد؟

انتخابی که پایان بازی را برای شما تغییر میدهد!
بازی Sekiro Shadows Die Twice | آیا باید Iron Code را شکست یا تسلیم آن شد؟Reviewed by نیما احمدی on Apr 13Rating: 5.0بازی Sekiro Shadows Die Twice | آیا باید Iron Code را شکست یا تسلیم آن شد؟

در بازی Sekiro Shadows Die Twice شامل چندین پایان می‌باشد، که به انتخاب‌های شما در طول بازی Sekiro بستگی دارد. اگر بین دوراهی این مانده‌اید که در برابر Iron Code چه تصمیمی باید بگیرید، ما سعی کرده‌ایم به شما کمک کنیم. در این مطلب هر آن چیزی که به آن نیاز دارید تا به این سوال پاسخ دهید را برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم.

مطلب مرتبط: بازی Sekiro Shadows Die Twice | راهنمای ماموریت Surgeon’s Bloody Letter

خطر اسپویل: در ادامه مطالبی را خواهید خواند که بیشتر داستان بازی Sekiro را اسپویل خواهد کرد، پس اگر نمی‌خواهید داستان بازی را متوجه شوید، پس از خواندن ادامه مطلب شدیداً خودداری کنید.
Obey the Iron Code

پس از بدست آوردن گل و سنگ Shelter Stone، شما نیاز خواهید داشت تا راه خود را به سمت قلعه Ashina Castle برگردانید و با Kuro صحبت کنید. گرچه، در مسیر خود با Owl روبه‌رو خواهید شد. در این قسمت است که شما باید بین دو انتخاب شکستن یا تسلیم کردن Iron Code مواجه خواهید شد.

اگر تسلیم کردن (Obey) را انتخاب کرده و Kuro را رها کنید، با آخرین باس خود مبارزه خواهید کرد و در انتها نیز به پایان Shura Ending می‌رسید. گرچه، این پایان ارزش چندانی ندارد و به نوعی پایان “بد” در بازی Sekiro Shadows Die Twice از آن یاد می‌شود. پس از رسیدن به پایان بازی قادر خواهید بود تا بازی را بار دیگر در بخش New Game Plus تجربه کنید.

شکستن Iron Code و محافظت از Kuro

در انتخاب دیگر، اگر می‌خواهید سه پایان دیگر بازی Sekiro را ببینید، نیاز خواهید داشت تا Iron Code را بشکنید. به محض انتخاب گزینه Breaking the Iron Code، قبل از اینکه راه خود را ادامه دهید و به Kuro در ماموریتش کمک کنید، در مقابل Great Shinobi Owl قرار خواهید گرفت.

خصوصاً، این انتخاب به نوعی اولین نقطه از بازی می‌باشد که باعث می‌شود تا بازی شما را سنجیده و مشخص می‌کند که به کدام پایان در بازی Sekiro دست پیدا خواهید کرد. اگر تنها می‌خواهید بازی را به سرعت تمام کرده و وارد بخش New Game Plus شوید، آزاد باشید و گزینه Obey را انتخاب کنید تا بازی سریعاً به اتمام برسد. اگر می‌خواهید ادامه داستان را مشاهده کنید، نیاز دارید تا گزینه Break the Code را انتخاب کرده و به بازی ادامه دهید.

این تمام چیزی بود که در انتخاب راه خود در دوراهی Iron Code در بازی Sekiro Shadows Die Twice نیاز داشتید تا از آن مطلع شوید. شما کدام گزینه را انتخاب کرده‌اید؟ نظرات خود را درباره بازی Sekiro با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
بازی Sekiro: Shadows Die Twiceراهنما و آموزشمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط