بازی Psychonauts 2 تاخیر خورد

بازی Psychonauts 2 آن‌طور که برنامه ریزی شده بود در سال ۲۰۱۹ منتشر نخواهد شد. استودیوی Double Fine که اخیرا توسط مایکروسافت خریداری شده است، اعلام کرده که تاریخ...
Psychonauts
Psychonauts 2

بازی Psychonauts 2 آن‌طور که برنامه ریزی شده بود در سال ۲۰۱۹ منتشر نخواهد شد. استودیوی Double Fine که اخیرا توسط مایکروسافت خریداری شده است، اعلام کرده که تاریخ انتشار بازی را به سال ۲۰۲۰ منتقل کرده است.

این خبر در سایت Fig، وبسایتی که این بازی در آن برای این پروژه ۳٫۹ میلیون دلار در سال ۲۰۱۶ پول دریافت کرد، منتشر شد. در این پست، Double Fine گفت که این تاخیر با این که تصمیم سختی بوده، اما انتخاب درستی برای بهتر کردن بازی Psychonauts 2 است.

ما اکنون سال بعد را برای انتشار این بازی نشانه گرفته‌ایم. ما می‌دانیم که خبر تاخیر یک بازی همیشه خبر بد و ناامید کننده‌ایست، اما ما همچنین می‌دانیم که شما (طرفداران) از این تصمیم درست پشتیبانی می‌کنید چرا که—درست مانند خود ما، شما نیز به دنبال بهبود بازی هستید. پس ما امیدواریم که شما از این تصمیم پشتیبانی کنید و ما را درک کنید.

استودیوی Double Fine همچنین در این بلاگ پست تایید کرد که با این که آن‌ها توسط مایکروسافت خریداری شده‌اند، بازی Psychonauts 2 برای همه پلتفرم‌هایی که در ابتدای کار مشخص شده بود، منتشر می‌شود، این یعنی این بازی به علاوه کنسول Xbox One برای PS4 و PC نیز منتشر می‌شود.

 
Double Fine اشاره کرد که این تاخیر با این که تصمیم سختی بوده، اما انتخاب درستی برای بهبود بازی Psychonauts 2 است.
 

در حالی که شما تا سال ۲۰۲۰ برای بازی Psychonauts 2 صبر می‌کنید، بازی دیگر این استودیو – یک عنوان ۳ بعدی روگ لایک با نام Rad – در ۲۰ آگوست برای کنسول‌ها و PC منتشر می‌شود. این بازی توسط Bandai Namco منتشر می‌شود.

دسته بندی
اخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط