بازی Mortal Kombat 11 | بهترین شخصیت ها برای تازه کاران

بالاخره بعد از مدت‌ها صبر، بازی Mortal Kombat 11 در TGA سال پیش معرفی شد و با یک ترکیب قوی از شخصیت‌های جدید و قدیمی، طرفداران سری مورتال کمبت...
Mortal Kombat

بالاخره بعد از مدت‌ها صبر، بازی Mortal Kombat 11 در TGA سال پیش معرفی شد و با یک ترکیب قوی از شخصیت‌های جدید و قدیمی، طرفداران سری مورتال کمبت را به وجد آورد. اکنون بازی مورتال کمبت ۱۱ منتشر شده است و توانست نظر منتقدان را جلب کند. با این که بازیکن‌های قدیمی این سری منتظر تجربه بازی با شخصیت‌های مورد علاقه شان هستند، افرادی هستند که تازه پا به دنیای این بازی گذاشته‌اند و در انتخاب بین شخصیت‌های این بازی به مشکل بر می‌خورند. ما در این مطلب سعی در معرفی چند شخصیت برای تازه کاران این سری هستیم تا آن‌ها نیز بتوانند از این بازی لذت ببرند و در مقابل حرفه‌ای‌ها حرفی برای گفتن داشته باشند.

Scorpion

Mortal Kombat

Scorpion، نماد سری بازی‌های مورتال کمبت یکی از پیشنهادات ما برای افرادی است که تازه از Mortal Kombat 11 شروع به تجربه این سری کرده‌اند. Toolkit او به صورت خارق العاده‌ای سر راست است و کمبوهایش برای یادگیری اجرا آسان هستند.

زنجیر Scorpion یکی از راحت‌ترین روش‌ها برای نگه داشتن حریف نزدیک به خودتان در زمان‌هایی که می‌خواهند از شما فاصله بگیرند است، و وقتی که موفق به گیر انداختن حریف شدید می‌توانید با یک کمبوی سه ضربه‌ای این حرکت را کامل کنید. همچنین قابلیت تلپورت او نیز یکی از راه‌های خوب برای نزدیک شدن به حریف و وارد کردن ضربه در ادامه‌ی حرکت است.

مهم‌ترین نکته در مورد Scorpion این است که اگر نتوانید ضربه‌ی خود را بر دشمن وارد کنید بسیار آسیب پذیر می‌شوید، پس همیشه با احتیاط بازی کنید و یادتان نرود که می‌توانید حرکات دشمن را بلاک کنید. وقتی که چند ضربه بر دشمن وارد کدید همینطور ادامه دهید، اما وقتی که فرصت را از دست دادید عقب نشینی کنید و منتظر یک فرصت دیگر باشید.

قابلیت تلپورت و زنجیر معورف Scorpion فقط بخش کوچکی از حرکات او هستند و چندین حرکت دیگر مانند نفس آتشین و یک تکل که دشمن را می‌گیرد و به طرف دیگر پرتاب می‌کند، دارد. این حرکات در دومین قسمت حرکات او در منوی بازی قرار دارد و اگر حرکات پایه‌ای او را فرا گرفته‌اید می‌توانید به سراغ این بخش بروید.

مطلب مرتبط: بازی Mortal Kombat 11 | چگونه Kronika را شکست دهیم؟ 

Sub-Zero

Mortal Kombat

Sub-Zero یکی دیگر از شخصیت‌هایی است که برای تازه کاران عالی‌ست. اگر از Liu Kang خوشتان نمی‌آید، شاید از این نینجای بی‌رحم خوشتان بیاید. ساب زیرو مخلوطی از حرکات مخصوص آسان به همراه کمبوهای ساده را به شما ارائه می‌دهد.

حرکت مخصوص ice ball برای خنثی کردن دشمن عالی‌ست و شما می‌توانید بعد از انجام این حرکت با یک کمبو کار او را تمام کنید. این حرکت همچنین برای افرادی که همیشه در حال پریدن هستند چون می‌توانند در حین پرش به شما ضربه بزنند، کار ساز است.

ساب زیر همچنین یک حرکت تکل دارد که دشمن را نزدیک شما نگه می‌دارد که همچنین بعد از انجام حرکت Ice ball یک کمبوی منساب محسوب می‌شود.

او همچنین یک حرکت با نام overhead smash attack دارد که برای شکستن دفاع دشمن کار ساز است و آن‌ها را تحت فشار قرار می‌دهد. این‌ها فقط قسمتی از حرکات Sub-Zero هستند که برای یک بازیکن تازه کار آسان و کار ساز هستند.

مطلب مرتبط: بازی Mortal Kombat 11 | آموزش یافتن Skeleton Keys در بازی مورتال کمبت ۱۱ 

Liu Kang

Mortal Kombat

Liu Kang همیشه یکی از شخصیت‌های کلیدی بازی‌های مورتال کمبت بوده است، او یک انتخاب عالی برای تازه کارها و همچنین حرفه‌‌ای ها است. Liu Kang شخصیتی است که باید با او همیشه در حرکت بود و حرکاتش به شما اجازه انجام حمله‌های نزدیک و دور برد را می‌دهد.

حرکت Fireball لیو کنگ یکی از بهترین حرکات برای نگه داشتن دشمن در فواصل دور است که می‌توان آن را تقویت کرد و ۲ توپ آتشین شلیک کرد. بهتر است از این حرکت در فواصل متوسط تا دور استفاده کنید زیرا انجام این حرکت نیازمند کمی زمان است.

یکی دیگر از حرکات قدرتمند Liu Kang حرکت bicycle kick او است. این یک حرکت عالی برای مبارزه از فواصل نزدیک است که می‌توانید آن را تقویت کنید و مدت زمان طولانی‌تری دشمن را لقد باران کنید.

کمبوهای استاندارد Liu Kang معمولا سه تا ۴ ضربه است که بسیار آسان هستند. حتی یکی از آن‌ها را با فقط فشردن دکمه‌های X/A/B تا ۴ بار انجام داد که یکی از روش‌های آسان برای وارد کردن آسیب جدی بر دشمن است.

این حرکات Liu Kang را به یکی از آسان ترین شخصیت‌های بازی تبدیل می‌کند در حالی که با او می‌توان کمبوهای جالب و زیادی را بر دشمن پیاده کرد که برای بازیکن‌های حرفه‌ای نیز مناسب است.

بازی Mortal Kombat 11 | لیست Fatalityهای بازی مورتال کمبت ۱۱

بازی Mortal Kombat 11 | چگونه حرکت Fatal Blow را انجام دهیم؟

بازی Mortal Kombat 11 | آموزش کسب منابع Koins در بازی مورتال کمبت ۱۱

بازی Mortal Kombat 11 | آموزش تکنیک های دفاعی بازی مورتال کمبت ۱۱

بازی Mortal Kombat 11 | نحوه ی دستیابی به اسکین Fire God Liu Kang در بازی مورتال کمبت ۱۱

بازی Mortal Kombat 11 | چگونه Kronika Announcer را بدست آوریم؟

بازی Mortal Kombat 11 | بعد از اتمام بخش داستانی بازی مورتال کمبت ۱۱ چه میشود کرد؟

 

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالبمقالاتمنتخب سردبیر

یک دیدگاه

مطالب مرتبط