بازی Mortal Kombat 11 | آموزش یافتن Skeleton Keys در بازی مورتال کمبت ۱۱

یکی از بخش‌های جذاب و البته سردرگم‌کننده‌ی این بازی بخش Krypt آن است که از طریق گشت و گذار در آن می‌توانید منابع و آیتم‌های مختلفی را به دست آورید و علاوه بر این تعدادی Easter Egg جذاب نیز مخصوص طرفداران سری در آن گنجانده شده است

به تازگی بازی Mortal Kombat 11 عرضه و با استقبال خوب منتقدان روبرو شده است. آن‌ها نحوه‌ی روایت بخش داستانی و مکانیزم‌های بهبود یافته‌ی آن را تحسین کرده و مورتال کمبت ۱۱ را یکی از بهترین عناوین این سری قدیمی می‌دانند. یکی از بخش‌های جذاب و البته سردرگم‌کننده‌ی این بازی بخش Krypt آن است که از طریق گشت و گذار در آن می‌توانید منابع و آیتم‌های مختلفی را به دست آورید و علاوه بر این تعدادی Easter Egg جذاب نیز مخصوص طرفداران سری در آن گنجانده شده است. در این بخش تعداد زیادی صندوق، در و دروازه برای باز شدن وجود دارد که ممکن است در ابتدا موجب گیج شدن مخاطبان بشوند. در ادامه به نحوه‌ی به دست آوردن Skeleton Keys و باز کردن تمامی درهای قفل و بسته در این بخش از بازی Mortal Kombat 11 می‌پردازیم.

در طول بخش Krypt به تعدادی در قفل و بسته خواهید خورد که صندوق‌هایی بیشتر با آیتم‌ها و پاداش‌هایی جذاب‌تر را شامل می‌شوند. بسیاری از آیتم‌های بهتر و مهم‌تر بازی در صندوق‌های Shao Khan و Flame Chests قرار دارند که این صندوق‌ها در اکثر مواقع در پشت دری بسته در بخش Krypt هستند. شما برای باز کردن این درهای قفل نیاز به کلید‌هایی مخصوص تحت عنوان Skeleton Keys دارید. این کلیدها مشابه شاه‌کلید هستند که هر کدام توانایی باز کردن یکی از درهای این بخش از بازی مورتال کمبت ۱۱ را باز می‌کنند. از طرفی با این کلیدها می‌توان هر دری را باز کرد و از طرفی با یک بار استفاده از بین می‌روند. این موضوع ایجاب می‌کند که مخاطب در استفاده از این کلید‌ها دقت لازم را داشته باشد.

همچون سایر عناصر بخش Krypt بازی Mortal Kombat 11، این کلید‌ها نیز به صورت تصادفی به دست می‌آیند. برای دسترسی به آن‌ها باید در این بخش پرسه بزنید و صندوق‌های مختلف را به امید داشتن یکی از آن‌ها باز کنید. در صورت یافتن این منابع به شدت ارزشمند، پاداش شما باز کردن یک در با تعداد بیشتری صندوق خواهد بود. نکته این است که با وجود تصادفی بودن محتوای صندوق‌ها، محتوای کلی آن‌ها ثابت است. منظور این است که بدون شک در تعدادی از آن‌ها یکی از این منابع خواهد بود و هر مخاطبی با گشودن تعداد کافی صندوق، به این کلیدها دست خواهد یافت و برخی از بازیکنان تنها شانس بهتری در دستیابی زودتر به آن‌ها خواهند داشت.

دسته بندی
Esportراهنما و آموزشمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط