بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 معرفی شد

بازگشت قهرمان‌های‌ مارول به لگو
بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 معرفی شدReviewed by مصطفی حسامپور رضوی on May 18Rating:

قهرمانان مارول باری دیگر گرد هم آمده و این بار در قالب بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 حضور می‌یابند.

پس از معروفیت عظیم فیلم‌های دنیای سینمایی مارول که با استقبال‌های فراوانی روبرو شدند، حال هواداران و مشتاقان دنیای مارول می‌توانند شاهد حضور شخصیت‌هایی چون Rocket Raccoon ،Groot ،Doctor strange و بسیاری دیگر از ابرقهرمان‌های محبوب دنیای مارول در بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 برای انتشار در سال جاری باشند.

نسخه پیشین بازی مذکور در سال ۲۰۱۳ منتشر شد و هم‌اکنون دنباله‌ی آن شامل ابرقهرمان‌ها و ابرشروران لگویی مارول از عصرها و دنیاهای مختلف است که هریک در نوع خود منحصربفرد و بامزه اند. تیزر تریلر جدید بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 منتشر شد و دو شخصیت Doctor Strange و Baby Groot را به نمایش گذاشت. هم چنین طبق اعلامات رسمی، تریلر کامل بازی در تاریخ ۲ خرداد (۲۳ می) منتشر می شود.

این بازی علاوه بر طراحی جالب شخصیت‌های قدیمی و جدید دنیای مارول، خطوط داستانی کامل به همراه گیم‌پلی جذاب و قابلیتی برای شخصیت‌ها همانند کنترل‌ زمان و همچنین رقابت ۴ نفره در حالت مبارزه را ارائه می کند.

بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 در تاریخ ۲۳ آبان (۱۴ نوامبر) برای پلتفرم های پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس‌وان و پی‌سی عرضه خواهد شد؛ درحالیکه تاریخ دقیقی برای پلتفرم نینتندو سوئیچ معیین نشده است. با این حال شایان ذکر است طبق آخرین اعلامات، این بازی در پایان سال جاری برای پلتفرم نینتندو سوئیچ هم عرضه می شود.

در ادامه ضمن مشاهده اولین تیزر این بازی مهیج نظر خود را درمورد بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 با ما درمیان بگذارید. در نسخه جدید بواسطه نزدیک‌شدن به اکران فیلم‌های ابرقهرمانانه کمپانی مارول و همچنین اولین فیلم مستقل از شخصیت اسپایدرمن تحت عنوان spider-man: homecoming به تهیه‌کنندگی استودیو مارول و کمپانی سونی انتظاردارید شاهد چه قهرمانانی از دنیای مارول در بازی باشید؟

 

دسته بندی
اخبار بازیتریلردسته‌بندی نشدهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط