بازی Just Cause 4 به Xbox Game Pass پیوست

تجربه قهرمانی های ریکو این بار به صورت رایگان در XBOX ONE
بازی Just Cause 4

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از mspoweruser، شرکت مایکروسافت و اسکوئرانیکس به تازگی بازی Just Cause 4 سال ۲۰۱۸ را به سرویس Xbox Game Pass افزودند. سرویسی که به افراد اجازه می‌دهد با صرف هزینه‌ای کم به کتابخانه بزرگی از عناوین ایکس باکس وان دسترسی پیدا کنند.

این فوق العاده است که مایکروسافت با گذشت سه ماه از انتشار Just Cause 4 آن را به سرویس Xbox Game Pass افزود. البته در رویداد اکتبر امسال مایکروسافت این شرکت وعده داده بود می‌خواهد جدیدترین عناوین را به فهرست بازی‌های ایکس باکس گیم پس بیافزاید.

گذشته از آن بازی Shadow of the Tomb Raider سال ۲۰۱۸ نیز در این سرویس قابل اجراست. شرکت اسکوئرانیکس همیشه همکاری‌های خوبی با مایکروسافت دارد و به تازگی نیز دو بازی Just Cause 4 و Shadow of the Tomb Raider از عناوین سال ۲۰۱۸ را به سرویس Xbox Game Pass افزود. سرویس Xbox Game Pass با هزینه ماهانه ۹ دلاری بسیار کاربردیست.

بازی جاست کاز ۴ یک بازی ویدئویی در سبک اکشن-ماجراجویی است که توسط استودیو آوالانچ توسعه یافته، و ناشر آن اسکوئر انیکس محسوب می‌شود. این بازی چهارمین نسخه از مجموعه بازی‌های جاست کاز به‌شمار می‌رود، که دنباله‌ای برای بازی Just Cause 3 است. جاست کاز ۴ در تاریخ ۴ دسامبر ۲۰۱۸ برایمایکروسافت ویندوز، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر شد.

این عنوان اسکوئرانیکس توانسته فروش خوبی در اواخر سال ۲۰۱۸ تجربه کند و بازی  Shadow of the Tomb Raider نیز در تابستان ۲۰۱۸ دردسترس برای سه پلتفرم اصلی قرار گرفت.

دسته بندی
اخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط