بازی GTA V | حل مشکل «پروفایل شما اجازه‌ی دسترسی به بازی GTA Online را ندارد»

هیچ امری ناامیدکننده‌تر و اعصاب‌ خردکن‌تر از این نیست که بازی مورد علاقه‌ی خود را باز کرده و با ارور "پروفایل شما اجازه‌ی دسترسی به بازی GTA Online را ندارد" مواجه شوید
GTA
بازی GTA V | راهنمایی حل کردن بدترین ارور GTA Online

هیچ امری ناامیدکننده‌تر و اعصاب‌ خردکن‌تر از این نیست که بازی مورد علاقه‌ی خود را باز کرده و با ارور «پروفایل شما اجازه‌ی دسترسی به بازی GTA Online را ندارد» مواجه شوید. این ارور از ورود مخاطبان به بخش آنلاین بازی GTA V جلوگیری کرده و یکی از بدترین و معمول‌ترین ارورهای مربوط با این بازی است. دیدن این ارور می‌تواند بسیار نگران‌کننده باشد، خصوصا اگر مخاطب زمان و پول زیادی را صرف شخصیت تحت کنترل خود در بازی GTA Online کرده باشد. اما نباید بگذارید که این موضوع اعصابتان را به هم بریزد، چرا که ممکن است توضیحی ساده و پایه‌ای برای آن وجود داشته باشد. اگر با چنین مشکلی مواجه شده‌اید بهتر است به مطالعه‌ی این مطلب بپردازید که در آن به راه‌ حل‌های مختلف ارور “Your Profile Does Not Have Permission to Access GTA Online” اشاره می‌کنیم.

GTA

بازی GTA V | راهنمایی حل کردن بدترین ارور GTA Online

نخستین و واضح‌ترین توضیح برای این ارور تمام شدن اشتراک Playstation Plus یا Xbox Live Gold مخاطب می‌شود، چرا که برای تجربه‌ی بخش آنلاین بازی GTA V نیاز به اشتراکی فعال دارید. برای چک کردن وضعیت اشتراک خود در کنسول PS4، از قسمت Home به منوی Settings > Account Management > Playstation Subscriptions > Playstation Plus و در کنسول Xbox One از قسمت دشبورد به Settings > Account > Subscriptions بروید. اگر اشتراکتان تمام شده است، می‌توانید با استفاده از کارت‌های هدیه‌ی موجود در فروشگاه‌های اینترنتی به تمدید آن پرداخته و به بازی آنلاین خود بازگردید.

این ارور از ورود مخاطبان به بخش آنلاین بازی GTA V جلوگیری کرده و یکی از بدترین و معمول‌ترین ارورهای مربوط با این بازی است

در صورت استفاده از Xbox One، ممکن است که اشتراک Xbox Live Gold و اطلاعات مربوط به آن با اطلاعات کنسولتان ناهماهنگی داشته باشد. برای درست کردن این موضوع می‌توانید حساب کاربری خود را پاک کرده و بار دیگر و با وارد نمودن ایمیل و پسورد خود آن را دانلود کنید. برای پاک کردن حسابتان از منوی دشبورد به Settings > Account > Remove accounts بروید و سپس با انتخاب پروفایل مورد نظر آن را از کنسول حذف کنید. پس از انجام این کار، می‌توانید با رفتن به بخش Sign in حسابتان را به کنسول خود اضافه کرده و با این کار ناهماهنگی‌های بین اطلاعات آن و کنسول Xbox One خود را برطرف کنید.

اگر روش بالا کمکی به وضعیتتان نکرد، به این معنی است که حساب Social Clubتان توسط Rockstar بن شده است. این امر می‌تواند به دلیل استفاده‌ی شما از ترینر، macros، exploit، Glitch یا هر ابزار تقلب دیگری در بازی GTA Online باشد. البته این سیستم کاملا بی‌نقص نیست و گاهی اوقات کاربرانی که از هیچ کدام از موارد ذکر شده استفاده نکرده‌اند نیز قربانی آن می‌گردند. این بن شدن می‌تواند دائمی یا موقتی باشد و تنها راه تایید این که حسابتان به این وضعیت دچار شده برقراری تماس با بخش پشتیبانی راکستار و درخواست بررسی وضعیت است. امکان رفع این بن‌ها وجود داشته و بهتر است برای رسیدن به بهترین نتیجه برخوردی مناسب با تیم پشتیبانی داشته باشید تا شانس برگرداندن حسابتان را از دست ندهید.

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط