بازی FIFA 20 | اسطوره های لیورپول به FIFA 20 می‌آیند

۶ اسطوره جدید از جمله Didier Drogba و Ian Wright معرفی شدند، اما هنوز چند جالی خالی وجود دارد.
FIFA
FIFA 20

EA Sports در طول چند هفته‌ی اخیر اطلاعات زیادی راجع به بازی FIFA 20 منتشر کرده است. ما نگاه کاملی به بخش Volta انداختیم، از تغییرات Career Mode با خبر شدیم، اطلاعات تکمیلی Ultimate Team را خدمت شما ارائه دادیم و همچنین از اسطوره‌های جدید بازی پرده برداری شد.

۶ اسطوره جدید از جمله Didier Drogba و Ian Wright معرفی شدند، اما هنوز چند جالی خالی وجود دارد. با این که حدس و گمان‌ها برای پر کردن آن جای خالی‌ها زده شد، هیچ کس حبر ندارد که اسطوره‌های جدید چه کسانی خواهند بود.

هرچند اکنون EA Sports دو بازیکن دیگر را نیز به خانواده اسطوره‌های خود افزوده است، و آن‌ها افسانه‌های لیورپول، Ian Rush و John Barnes هستند. هنوز اطلاعاتی درباره امتیاز آن‌ها، قابلیت‌هایشان و حتی این که در چه پستی بازی می‌کنند، نداریم اما می‌توانید تصویر کارت‌ها را در قسمت پایین ببینید:

FIFA 20

FIFA 20

Rush احتمالا در پست ST بازی خواهد کرد، از آنجایی که ماشین گل زنی لیورپول در زمان خودش بود، و Barnes به احتمال زیاد یک LW خواهد بود و با سرعت و قدرت فوق العاده‌اش به کابوسی برای مدافعان تیم حریف تبدیل می‌شود.

با این حال هنوز ۷ اسطوره‌ی دیگر باقی مانده‌اند، شما می‌توانید بازیکنان پیشنهادی ما را در این مطلب ببینید، همچنین حتما در بخش کامنت‌ها نظر خود را درباره‌ی ۷ بازیکن باقی مانده بگویید.

بازی FIFA 20 در تاریخ ۲۷ سپتامبر منتشرمی‌شود.

دسته بندی
اخبار بازیاخبار کوتاهفیفامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط