بازی Dota Auto Chess | اضافه شدن Game Pass به بازی

استودیو Drodo اینکار را برای حمایت از خود انجام داده است!

بازی Dota Auto Chess از زمان عرضه خود در اوایل امسال، بسیار طوفانی عمل کرده است. در ماه اخیر، مود بازی Dota 2 هشت میلیون بازیکن مخصوص خود را بدست آورده است. تیم استودیو Drodo Studios اخیراً در تلاش برای راه‌اندازی نسخه مستقل موبایل برای این بازی است و در سمتی دیگر Valve نیز به سختی در تلاش است تا نسخه PC مستقل خود را خلق کند، این نسخه به صورت جداگانه از مود اصلی استودیو Drodo عمل می‌کند. به طور قطع این بازی طرفداران زیادی دارد، و همین موضوع هیجان معرفی یک Game Pass جدید برای مود Dota 2 توسط Drodo را کاهش می‌دهد.

این Pass تنها ۱$ قیمت دارد تا بازیکنان ۳۰ روز به آیتم‌های متنوع Cosmetic و Win Bonusها دسترسی داشته باشند. توسعه‌دهندگان تأکید دارند که تمام محتوای بازی “برای بازیکنانی که گیم‌پس ندارند، قابل بازی کردن است”. در مقابل، این Premium Tier به بازیکنان کیفیتی برای پیشرفت و حمایت از توسعه بازی ارائه می‌دهد.

اگر می‌خواهید از استودیو Drodo حمایت کنید، پس این گیم‌پس را خریداری کنید!

وقتی گیم‌پس را خریداری می‌کنید یک حاشیه طلایی رنگ به دور آواتار شما کشیده می‌شود، به علاوه افکتی طلایی در پیا‌م‌های چت و Damage Projectileهای شما بوجود می‌آید. زمانی که اولین Pass خود را خریداری می‌کنید، یک Baby Roshan هدیه می‌گیرید که می‌تواند آن را به جای بازیکن شطرنج خود استفاده کنید. ُشما همچنین یک Candy (قالب Microtransactionهای بازی Auto Chess) اضافه برای اولین Top Placement و یا برای تمام بردهای روزانه خود دریافت خواهید کرد. در آینده‌ای نزدیک، اگر Premium Pass داشته باشید، قادر خواهید بود تا برای چیزهای جدیدی در بازی مانند مهره‌های جدید و یا متعادل کردن مهره‌های قبلی، رأی بدهید.

تمام این آیتم‌های Cosmetic و سودرسانی این گیم‌پس، به نظر بسیار کم هستند؛ گرچه، به نظر من هدف اصلی این کار بیشتر حمایت از استودیو Drodo باشد. آن‌ها محبوب‌ترین بازی سال ۲۰۱۹ را خلق کرده‌اند و این به نظر حق آن‌ها است که برای اینکار خود جایزه‌ای را دریافت کنند.

بازی Dota Auto Chess هم‌اکنون برروی PC در دسترس قرار دارد. اگر می‌خواهید از سازندگان این بازی بینظیر حمایت کنید، پس گیم‌پس جدید را خریداری کنید.

نظر شما درباره مود Dota 2 یعنی Dota Auto Chess چیست؟ به نظر شما می‌تواند سود خوبی از اضافه کردن Game Pass بدست آورد؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مظلب مرتبط: Valve در حال توسعه نسخه مستقل Dota Auto Chess
دسته بندی
اخبار بازیکامپیوترمطالبموبایل

یک دیدگاه

مطالب مرتبط