بازی Cyberpunk 2077 مدیر نواوری خود را از دست داد

تیم بازی Cyberpunk 2077 دو برابر تیم بازی Witcher 3 است
بازی Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از wccftech، پیشتر ،Sebastian Stępień مدیر نوآوری (Creative Director) استودیو CD Projekt RED از این کمپانی جدا شد و به شرکت Blizzard Entertainment پیوست، اما این بدان معنا نیست که لطمه‌ای به بازی Cyberpunk 2077 وارد می‌شود.

اخیرا خانم Karolina Gnaś, یکی از مدیران شرکت CD Project Red در مصاحبه‌ای به تعداد ۴۰۰ نفره توسعه دهندگان بازی Cyberpunk 2077 اشاره کرد. او چنین بیان کرد:

خروج او هیچ لطمه‌ای به بازی نمی‌زند. تیم توسعه دهنده بازی Cyberpunk 2077 بیش از ۴۰۰ نفر است.

در مارس ۲۰۱۸ بود که این استودیو اعلام کرد که با تاسیس استودیو وروتسواف تیم تمرکز بیشتری روی پروژه‌ها خواهد داشت. CD Projekt RED در لهستان سه استودیو دارد که از جمله باید به ورشو ، کراکوف و در نهایت دفتر جدید وروتسواف اشاره کرد. گذشته از آن CD Projekt RED  در همکاری با Digital Scapes برای توسعه  بازی Cyberpunk 2077 در بحث راه حل‌های تکنولوژیکی بهره می‌گیرد. در مقایسه با تیم ۲۵۰ نفره  Witcher 3: Wild Hunt، بازی Cyberpunk 2077 با تیم دو برابر بیشتر در حال توسعه است. از این رو باید انتظارات بسیاری داشت که بازی موردبحث به موفقیت‌هایی دست یابد. این عنوان تاریخ انتشار مشخصی ندارد اما گفته شده بزودی برای پلی استیشن ۴، پی سی و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. ممکن است حتی در اواخر سال ۲۰۱۹ منتشر شود یا آن که اوایل ۲۰۲۰ این عرضه صورت گیرد.

دسته بندی
اخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط