بازی Call of Duty: Modern Warfare | معرفی مد Multiplayer جدید

طبق آخرین اخبار، بازی COD:MW، دارای یک مد مولتی پلیر 2v2 جدید خواهد بود
call of duty modern warfare
call of duty modern warfare wall paper

استودیو Infinity Ward به تازگی تائید کرده که درحال توسعه یک بخش چند نفره جدید با نام Gunfight برای بازی Call of Duty: Modern Warfare، آخرین عنوان در سری است. Gunfight یک مبارزه ۲v2 از نوع اکشن سریع است. استودیو Infinity Ward همچنین طی یک توئیت جنجالی، اعلام کرد که امشب ساعت نه و نیم به وقت تهران استریمی برای معرفی مد جدید پخش خواهد شد.

درحالی که پیش نمایش‌های بازی، خبر از جزئیات کوچکتر بازی Modern Warfare می‌دهند، توسعه دهندگان می‌خواهند که خیال طرفداران از بابت بازی Call of Duty: Modern Warfare جمع باشد، چرا که هنوز جزئیات زیادی از این بازی منتشر نشده است و خبرهای بزرگی در راه است.

Call of Duty Modern Warfare

بخشی از بازی Call of Duty Modern Warfare در خاورمیانه اتفاق می‌افتد.

در رابطه با بخش داستانی بازی، چیزی که تا الان می‌دانیم این است که این بخش شامل دو قسمت خواهد بود. در یک قسمت شما به عنوان یک افسر سابق ارتش بریتانیا به نام Sgt. Kyle Garrick در کنار کاراکتر Cpt. Price نقش آفرینی می‌کنید. البته  کاراکتر Cpt. Price در این بازی مستقل از دیگر قسمت‌های این فرنچایز است اما سازندگان گفته‌اند که به آنچه که این شخصیت را خاطره‌انگیز کرده، پایبند بوده‌اند.

 

استودیو Infinity Ward درحال توسعه یک بخش چند نفره جدید با نام Gunfight برای بازی Call of Duty: Modern Warfare، آخرین عنوان در سری است.

 

در قسمت دوم بازی، شما در نقش یک مامور CIA به نام Alex قرار می‌گیرید که درحال مقابله با نیرو‌های محلی در خاورمیانه است و با فرمانده‌ای به نام Farrah که درواقع شخصیتش از Cpt. Price الهام گرفته شده کار می‌کند. این لایواستریم را می‌توانید از کانال استریمرهایی مانند CourageJD یا TeePee مشاهده کنید.

نظر شما درباره این قسمت از فرنچایز Call of Duty و مد جدید آن چیست؟

دسته بندی
اخبار کوتاهایکس باکسپلی استیشنکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط