بازی Battlefield v | اطلاعاتی درباره بخش بتل رویال این بازی، FIRESTORM

در این مطلب تریلر جدید Firestorm را مورد بررسی قرار می دهیم.
Battlefield V

تریلر Firestorm بخش بتل‌رویال بازی محبوب Battlefield V منتشر شد. در کنار اولین معرفی کاملی که از این بخش بتل‌رویال مورد انتظار در این تریلر عرضه شد، استودیو بازی‌سازی DICE تاریخ انتشار این مود را برای بتلفیلد ۵ در PC و کنسول‌های Xbox One و PS4 را نیز ۲۵ مارچ اعلام کرد.

محتوای سوم بازی بتلفیلد ۵، به نوعی محاکمه‌ای توسط آتش است، که در این ماه عرضه خواهد شد، و یکی از موردانتظارترین قسمت‌های بتل‌رویال بازی Battlefield V به نام Firestorm خواهد بود. در روز ۱۴ مارچ استودیو بازی‌سازی DICE تریلری را از این بخش منتشر و اطلاعاتی از این بتل‌رویال بینظیر فاش کرد. حال در این مطلب اطلاعاتی که از Firestorm بدست آورده‌ایم را برای شما مورد بررسی قرار می‌دهیم.

مطلب مرتبط: بازی BATTLEFIELD V: ویدیوی آموزشی حالت FIRESTORM فاش شد

در این تریلر شاهد اولین نگاه رسمی به بخش Firestorm هستیم، البته قبل از این نیز طرفداران در یک کلیپ کوتاه مربوط به قسمت تمرین Firestorm که به صورت آنلاین Leak شده بود نیز قسمت‌هایی از این بازی را دیده‌ بودند. با توجه به این دو کلیپ، این مود نیز مانند دیگر بازی‌های بتل‌رویال، شامل انتخاب‌های تک نفره (Solo)، دونفره (Due) و چندنفره (Squad) می‌باشد، که در هر بازی بازیکنان توسط چترنجات از یک هواپیما به سمت زمین سقوط می‌کنند، و پس از فرود باید به دنبال سلاح و آیتم‌هایی برای زنده ماندن باشند.

EA قبل از این تریلر اعلام کرده بود که Firestorm از ۶۴ بازیکن همزمان پشتیبانی می‌کند. برخلاف دیگر قسمت‌های بازی، این مود توسط DICE توسعه نیافته بلکه به دست Criterion، استودیو سازنده بازی‌های Need for Speed، ساخته شده است. اسم این مود نیز از حلقه آتشی که در بازی رفته‌رفته کوچک می‌شود، الهام گرفته شده است.

در این تریلر شاهد بخشی از ساختار مود Firestorm هستیم، تخریب‌پذیری ساختمان‌ها و وسایل نقلیه از جمله تانک و هواپیما، به طرز فوق‌العاده‌ای طراحی شده‌اند. حلقه آتش، رفته‌رفته کوچک شده و محیط بیرون دایره را می‌سوزاند، بازیکنانی که در بیرون حلقه گیر می‌کنند، در واقع وارد جهنمی از آتش می‌شوند که در این شرایط کم‌کم آسیب دیده و نابود می‌شوند.

دیدگاه شما درباره این بخش بتل‌رویال بتلفیلد ۵ چیست؟ آیا می‌تواند با رقیبانی همچون Apex و Fortnite و رقیب قدیمی خود یعنی CoD: Blackout مقابله کرده و خودی نشان دهد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط