بازی جدید ارباب حلقه ها معرفی شد

این MMO جدید سری Lord of the Rings توسط سازندگان WoW، Destiny و دیگر متخصصان MMO در دست ساخت است.
ارباب حلقه ها
ارباب حلقه ها

اطلاعات بیشتری راجع به بازی انلاین جدید ارباب حلقه ها که سال پیش معرفی شد، منتشر شده است. Amazon Game Studios اعلام کرده که با شرکت Leyou Technologies برای ساخت یک بازی MMO رایگان از سری Lord of the Rings همکاری می‌کند. این بازی بر اساس سه گانه‌ی J.R.R. Tolkien، کتاب ارباب حلقه‌ها است نه فیلم آن‌ها، پس احتمالا در آن چهره‌های آشنایی می‌بینیم. هرچند هیچ اطلاعات داستانی در دسترس نیست، آمازون تایید کرد که این پروژه—که هیچ تاریخ انتشار مشخصی ندارد—از سریال Lord of the Rings آمازون جدا است و ربطی به هم ندارند. وقایع این سریال در دوران دوم صورت می‌پذیرد، که چند هزار سال قبل‌تر از اتفاقات کتاب‌ها است.

آمازون در کنفرانس خبری گفت:

این بازی به طرفداران این سری در سرتاسر جهان، تجربه خارق العاده و جدیدی برای گشتن در دنیای Tolkien ارائه می‌دهد.

این بازی MMO ارباب حلقه‌ ها که هنوز نام مشخصی نیز ندارد، برای کنسول‌ها و PC در حال توسعه است و آمازون وظیفه انتشار آن در همه‌ی کشورها بجز چین را بر عهده دارد. شرکت Leyou این بازی را در چین منتشر می‌کند.

این بازی در همان استودیوی داخلی آمازون که در حال کار بر روی بازی MMO قرن ۱۷ خود با نام New World است، در حال توسعه هست. افرادی که روی این بازی کار می‌کنند، سازندگان با تجربه‌ای هستند که روی بازی‌هایی مانند Destiny, Planetside, WoW, Everquest, Defiance و Rift کار کرده‌اند.

 

وقایع بازی بر اساس کتاب‌های سه گانه‌ی تالکین روایت می‌شوند، اما وقایع سریال آمازون به دوره دوم Middle-Earth می‌پردازد که چندین هزار سال قبل از اتفاقات کتاب است.

 

به نظر می‌رسد که نقشه‌ی سازندگان برای داستان بازی تغییر کرده است زیرا در گزارشی ذکر شده بود که جریانات این بازی در Middle-earth و بسیار قبل‌تر از جریانات کتاب روایت می‌شود. قرار بود که در این بازی سرزمین‌ها، مردم و موجوداتی را ببینیم که هرگز دیده نشده‌اند، اما به نظر می‌رسد که نقشه تغییر کرده است.

بازی MMO ارباب حلقه های آمازون مستقیما با بازی MMO این سری با نام The Lord of the Rings Online رقابت خواهد کرد که در سال ۲۰۰۷ منتشر شد و همچنان پلیر دارد، هرچند که صاحب امتیاز آن عوض شد. هرچند آن بازی هیچ‌وقت روی کنسول‌ها عرضه نشد ولی بازی امازون برای انتشار روی کنسول‌ها برنامه دارد. بازی Amazon هنوز هیچ تاریخ انتشار مشخصی ندارد که یعنی این بازی به این زودی‌ها منتشر نمی‌شود، به همین دلیل می‌توان نتیجه گرفت که این بازی ممکن است برای کنسول‌های نسل بعد یعنی Xbox Scarlett و PlayStation 5 عرضه شود.

 

افرادی که روی بازی جدید ارباب حلقه ها کار می‌کنند، سازندگان با تجربه‌ای هستند که روی بازی‌هایی مانند Destiny, Planetside, WoW, Everquest, Defiance و Rift کار کرده‌اند.

 

به علاوه این بازی MMO  جدید، استودیوی Daedelic Entertainment در حال ساخت یک بازی از این سری‌ست که بر روی Gollum تمرکز کرده است. کمپانی Leyou Technologies صاحب Digital Extremes (Warframe) و Splash Damage (Gears of War 4 multiplayer) است، و همین کمپانی میلیون‌ها دلار بر روی یکی از سازندگان Halo و Call of Duty، شرکت Certain Affinity سرمایه گذاری کرده بود. هرچند بازی‌های ویدئویی فقط یک جنبه کاری Leyou است. این کمپانی همچنین در کشتارو توزیع مرغ دست دارد که می‌تواند سالیانه ۱۸ میلیون مرغ را تحویل دهد.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط