بازگشت Splinter Cell بسیار متفاوت خواهد بود

آیا ممکن است بازی بعدی Splinter Cell روی موبایل عرضه شود؟
Splinter Cell
Splinter Cell

سری بازی‌های Splinter Cell جزو یکی از اساطیر بازی‌های مخفی کاری در کنار عناوینی همچون Metal Gear Solid و Hitman هستند، اما از زمانی که چهره‌ی Sam Fisher افسانه‌ای را دیدیم، ۶ سال می‌گذرد و طرفداران این سری برای شنیدن خبرهایی در مورد عنوان بعدی این بازی بشیار مشتاقند.

در سال‌های اخیر، Ubisoft بهانه‌ای زیادی برای نساختن عنوانی جدید از این سری مانند «ما منتظر زمان درست برای معرفی این بازی هستیم» یا «هنوز تیم مناسب برای ساخت بازی بعدی از این سری را نیافته‌ایم» تراشیده است. اما خوشبختانه، Ubisoft ساخت بازی قسمت بعدی فرنچایز Splinter Cell را تایید کرد.

البته، مدیرعامل اجرایی Ubisoft آقای Yves Guillemot در مصاحبه‌ای با Gamersky بازگشت Sam Fisher را به دنیای بازی‌های ویدئویی تایید کرد، اما همچنین گفت که این بازی ممکن است در قالب عناوین بلاکباستر قبلی عرضه نشود و در عوض تجربه‌ای متفاوت بر روی دستگاه‌هایی متفاوت را برای طرفداران به ارمغان بیاورد.

ما در حال کار بر روی این بازی هستیم ولی همانطور که می‌دانید نمی‌توانیم بگویی کِی این بازی عرضه می‌شود، زیرا این پروسه زمان‌بر است. ولی به دنبال تجربه‌ی درست برای بازگشتی با شکوه برای این بازی هستیم.

از این گفته‌ها می‌شود برداشت کرد که منظور Guillemot درباره‌ی زمان درست شاید کنسول‌های نسل بعد باشد، اما او همچنین اشاره کرد که Splinter Cell بعدی ممکن است روی دستگاه‌های دیگر عرضه شود و شاید اصلا رنگ کنسول‌های نسل جدید را به خود نبیند و در عوض به سراغ پلتفرم موبایل برود.

در هر صورت این اخبار جدید در مورد بازی Splinter Cell بعدی هم خوب است و هم بد، از آنجایی که قطعا نسخه بعدی بازی در راه است اما ممکن است آن تجربه‌ی AAA که ما منتظرش بودیم، نباشد.

دسته بندی
اخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط