اولین تصاویر شخصیت Zemo در سریال Falcon and Winter Soldier منتشر شد

بازگشت ابرشرور فیلم Captain America Civil War به دنیای سینمایی مارول، با ظاهری جدید!
Zemo
Zemo

دنیل برول (Daniel Bruhl) دو تصویر از شخصیت منفی بارون زمو (Baron Zemo) را برای سریال Falcon and Winter Soldier منتشر کرد، این سریال در پنل استودیوی Marvel در مراسم San Diego Comic Con برای شبکه‌ی اینترنتی Disney+ معرفی شد. برول اولین بار با حضور در فیلم Captain America Civil War 2016 به صورت رسمی وارد دنیای سینمایی مارول (MCU) شد، او در این فیلم نقش Helmut Zemo را بازی کرد، یک سرهنگ از ارتش نیروهای سوکویا، که در اتفاقات فیلم Avengers Age of Ultron، خانواده‌اش را از دست داده است. در فیلم Civil War، شخصیت Zemo، باعث شد تا استیو راجرز (کاپیتان آمریکا) برعلیه تونی استارک (مرد آهنی) قرار بگیرد – او توانست اینکار را با موفقیت به پایان برساند. در واقع، Zemo دلیل اصلی شکست انتقام جویان مقابل تانوس در فیلم Avengers Infinity War بود، چون باعث شد تا گروه Avengers از هم جدا شده و نتوانند در مقابل Thanos متحد شوند.

گرچه طرفداران کمیک Marvel از اینکه بارون زمو در طول فیلم لباس بنفش رنگ کلاسیک خود را نپوشیده بود، بسیار ناراحت بودند. از آنجایی که Zemo در انتهای فیلم Civil War نمرد، همیشه احتمال برگشت او در پروژه‌های آینده‌ی استودیوی مارول وجود داشت تا نسخه‌ی کامل شده‌ی این آنتاگونیست محبوب را ببینیم. حال با توجه به پنل استودیوی Marvel در مراسم SDCC 2019، برول دوباره با شخصیت منفی Zemo در سریال The Falcon and the Winter Soldier به دنیای مارول بازمی‌گردد.

فیلمبرداری سریال The Falcon and The Winter Soldier در اواخر سال جاری آغاز می‌شود!

برول در صفحه‌ی اینستاگرام خود، دو تصویر از تیزر سریال The Falcon and The Winter Soldier را منتشر کرد که در این دو تصویر می‌توانیم شاهد بازگشت شخصیت منفی Zemo باشیم. در اولین تصویر، Bruhl را با یک اورکت بلند می‌بینیم. در تصویر دوم، شاهد این هستیم که Zemo ماسک بنفش رنگی را روی صورتش کشیده است.

سریال Falcon and the Winter Soldier در پاییز سال ۲۰۲۰ توسط شبکه‌ی Disney+ پخش خواهد شد. فیلمبرداری این سریال هنوز آغاز نشده است و هیچ تصویر واقعی از این سریال منتشر نشده است. گرچه این عکسی که از شخصیت زمو در ویدیوی SDCC می‌بینیم، لباس احتمالی است که او در سریال خواهد پوشید. با وجود اینکه عکس زمو تاریک و تار است ولی باز هم می‌تواند جزییاتی را از لباس Zemo نشان بدهد.

از آنجایی که فیلمبرداری سریال Falcon and the Winter Soldier توسط استودیوی مارول در اواخر امسال آغاز می‌شود، طرفداران باید منتظر عکس‌ها و ویدیوهای غیررسمی از لباس Zemo باشند. به علاوه، سم ویلسون (Sam Wilson) نیز بعد از اینکه استیو راجرز سپر وایبرینیومی خود را در انتهای فیلم Avengers Endgame به او داد، احتمال اینکه به عنوان کاپیتان آمریکای بعدی در دنیای سینمای مارول شناخته شود، وجود دارد. فیلمبرداری این سریال از ماه آبان (اکتبر) آغاز می‌شود. هنوز برای طرفداران نامعلوم است که چه زمانی اولین تصاویر لباس جدید کاپیتان آمریکا منتشر خواهند شد.

نظر شما درباره بازگشت شخصیت منفی Zemo به دنیای سینمایی Marvel چیست؟ آیا از عملکرد او در فیلم Captain America Civil War راضی بودید؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
SDCC 2019اخبار سینمامارولمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط