اولین تریلر Watch Dogs Legion خشونت و جاسوسی در لندن را نشان می دهد

اکثر NPCها قابلیت بازی دارند، بار سنگینی که یوبیسافت باید از پس آن بربیاید!

یوبیسافت مراسم E3 2019 را با عرضه اطلاعاتی از بازی جدید لو رفته سری Watch Dogs عالی پیش برد، این قسمت با نام Legion به صورت رسمی تأیید شد. در تریلری از این بازی لندن نسخه Legion به نمایش گذاشته می‌شود، جایی که مبارزان گروه مقاومت با شکنندگی در مقابل یک نیروی سادیستی در حال مبارزه هستند.

در این تریلر شاهد ویژگی‌های عجیبی هستیم همچون هک کردن، ربات‌های عنکبوتی، و پیرزنی که افسر پلیس را با استفاده شوکر بیهوش می‌کند. جهش از کاراکتری به کاراکتر دیگر به نظر بزرگترین نیروی بازی Watch Dogs Legion محسوب می‌شود، که این عمل باعث می‌شود تا بازیکن قابلیت کنترل مبارزان مختلفی از گروه مقاومت را در دست بگیرد. هنوز مکانیزم بازی کاملاً مشخص نیست، گرچه کارگردان خلاق بازی یعنی Clint Hocking بعد از نمایش تریلر استیج را به دست گرفت و توضیحاتی درباره بازی ارائه داد، اطلاعاتی مانند اینکه درون بازی تقریباً تمام NPCها قابلیت استخدام شدن یا همان Recruit را در گروه مقاومت دارند، پس یعنی شما می‌توانید در بازی، خود را جای شخصیت‌های زیادی قرار دهید.

در قسمت زیر می‌توانید دو تریلر پخش شده برای بازی Watch Dogs Legion را مشاهده کنید و از گرافیک و گیم‌پلی بازی لذت ببرید:


بازی Watch Dogs Legion در تاریخ ۶ مارچ ۲۰۲۰ (۱۶ اسفند ۱۳۹۸) منتشر خواهد شد. نظر شما درباره این بازی چیست؟ آیا یوبیسافت می‌تواند از پس این بار سنگین بربیاید؟ یا تنها با نمایشی زیبا قصد فریب تماشاچیان را دارد؟ دیدگاه خود را درباره بازی Watch Dogs Legion با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
E3 2019اخبار بازیاولین نگاهتریلرمطالبویدیو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط