اولین تریلر فیلم Mulan منتشر شد.

لایواکشنی که از انیمیشن دوست داشتنی و قدیمی مولان ساخته شده است!
Mulan

بالاخره اولین تریلر فیلم لایو اکشن Mulan که برگرفته شده از انیمیشنی به همین نام است، منتشر شد و با واکنش مثبتی از طرف منتقدان و طرفداران این انیمیشن روبه‌رو شد. فیلم مولان به کارگردانی Niki Caro و نویسندگی Elizabeth Martin، Lauren Hynek، Rick Jaffa و Amanda Silver و تهیه‌کنندگی استودیو والت دیزنی در ژانر اکشن درام تهیه و تولید شده است. این فیلم بازسازی انیمیشن مولان است که داستان یک افسانه چینی را روایت می‌کند. Yifei Liu به عنوان Mulan در این فیلم نقش‌آفرینی کرده است. این فیلم روایتگر داستان زندگی دختری به نام Hua Mulan است که علاقه شدیدی به مبارزه و هنرهای رزمی دارد و از آنجایی که در آن زمان دختران حق مبارزه و شرکت در جنگ را نداشتند برای شرکت در مبارزات تغییر قیافه می‌دهد و خود را به عنوان مردی به نام Hua Jun معرفی می‌کند تا بتواند در  جنگ حضور پیدا کند.

برنامه‌ی بازسازی لایواکشن انیمیشن مولان از سال ۲۰۱۰ آغاز شد، گرچه این پروژه هیچ‌گاه به نتیجه مطلوبی برای تولید نرسید. در مارس ۲۰۱۵، تلاش جدیدی برای تولید این فیلم صورت گرفت و Caro در فوریه ۲۰۱۷ به عنوان کارگردان این فیلم تعیین شد، تا دومین فیلمی باشد که او به تنهایی به دست گرفته و کارگردانی می‌کند. فیلم مولان، بودجه‌ای بالغ بر ۱۰۰ میلیون دلار را به خود اختصاص داده است. Liu توانست در سپتامبر ۲۰۱۷ از بین هزاران داوطلب به عنوان نقش اصلی فیلم Mulan انتخاب شود، و پس از او بقیه بازیگران نیز در همان سال رفته رفته انتخاب و معرفی شدند.

نبود اژدهای معروف مولان و آهنگ‌های این انیمیشن در تریلر، کمبودهای این تریلر بودند.

فیلمبرداری فیلم در آگوست ۲۰۱۸ آغاز شد و تا نوامبر طول کشید و در کشورهای نیوزلند و چین نیز ضبط شد. فیلم مولان برای اکران در تاریخ ۲۷ می ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی شده است. زمانی که این تریلر را برای اولین بار دیدم، دو نکته من را متعجب کرد، اول اینکه در انیمیشن مولان شاهد حضور یک اژدهای کوچک بودیم که در طول داستان همیشه در کنار مولان بود و به او کمک می‌کرد و حس شوخ‌طبعی او حس جالبی به انیمیشن داده بود، ولی در تریلر هیچ اشاره‌ای به حضور این اژدها در فیلم نشده بود، دومین نکته نبود آهنگ‌های انیمیشن در تریلر بود، نکته‌ای که اکثر انیمیشن‌های دیزنی شامل آن بودند. ولی در کل به نظر می‌رسد که فیلم مولان، بازسازی بسیار خوبی از انیمیشن قدیمی خود است و می‌تواند نظر منتقدان را به خود جلی کند. در ادامه می‌توانید اولین تریلر فیلم Mulan را مشاهده کنید:

نظر شما درباره این تریلر چیست؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار سینماتریلرمطالبویدیو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط