احتمالا مشکلات فنی بازی Apex Legends به زودی رفع خواهند شد

آن‌ها طی آخرین به روز رسانی‌ای که برای بازی Apex Legends منتشر کرده‌اند در راستای کاهش کرش‌های متعدد آن اقدام کرده‌اند
Apex

یکی از اعصاب‌خردکن‌ترین مشکلات در بازی را می‌توان کرش کردن ناگهانی آن‌ در میان بازی چند نفره، خصوصا با دوستان دانست. برخی از بازی‌سازان این مشکل را با ارائه‌ی روش‌های اتصال مجدد به صورت نصفه و نیمه حل می‌کنند اما سازندگان بازی Apex Legends تصمیم گرفته‌اند از قرار دادن چنین قابلیتی برای مخاطبان خودداری کنند و این به این معنی است که قطعی اتصال مخاطبان نباید اتفاق افتد.

این موضوعی است که استودیوی Respawn Entertainment به خوبی از آن اطلاع دارد. آن‌ها طی آخرین به روز رسانی‌ای که برای بازی Apex Legends منتشر کرده‌اند در راستای کاهش کرش‌های متعدد آن اقدام کرده‌اند. این پچ که روز جمعه برای پلتفرم PC منتشر شد ابزارهای جدیدی به بازی اضافه کرد که در تعامل با به روز رسانی فصل نخست بازی خواهند بود.

این ابزارها شامل یک Crash Reporter می‌شوند که به سازندگان بازی Apex Legends اطلاعاتی از دلیل کرش‌ها را طی فایل تکستی ارسال می‌کند. این فایل را می توان راهی مناسب برای کمک به سازندگان در حل این مشکل و دیگر مشکلات بازی خواهد بود. طبق گفته‌ی سازندگان این به روز رسانی تمامی مشکلات عمومی بازی را حل خواهد کرد و تنها چند مورد محدود و کمیاب باقی خواهند ماند.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهایکس باکسبازی Apexپلتفرم هاپلی استیشنکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط